Weewell WMV842 Dijital Bebek İzleme Cihazı

Beyaz unisex

5,0 (0 Yorum)

Marka Weewell
Model WMV812
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Weewell Görüntülü Bebek İzleme Cihazları, bebeğinizle aranızdaki zaman ve mekan problemini ortadan kaldırır. Bebeğiniz uyurken ya da odasında oyun oynarken siz kendi işlerinizi halledebilirsiniz. İşe gittiğinizde bile SKYPE üzerinden bağlanarak bebeğinizi izleyebilir, aranızdaki mesafeleri ortadan kaldırabilirsiniz. Weewell WMV842 Dijital Bebek İzleme Cihazı üstün özellikleri sayesinde ihtiyacınız olacak her şeye çözüm sunabilmektedir.
 
Açık alanda 150 metre çekim mesafesi ile evinizin her köşesinde bebeğinizi izlemeye kesintisiz devam etmenizi sağlar. Bebeğiniz uyandığında ses kalitesinden ödün vermeden, bebeğiniz yanınızdaymışçasına doğal sesini duyarsınız, ekrandan bebeğinizi anında görebilirsiniz. Siz evde işlerinizi hallederken aklınız bebeğinizde kalmaz.
Renkli LCD ekran kristal berraklığında görüntü vermesini sağlayan özel bir teknolojiye sahiptir. Zoom özelliği ile görüntüde odaklanmak istediğiniz yere daha yakından bakabilirsiniz. Kemer klipsi sayesinde rahatça yanınızda taşıyabilir, işlerinizi hallederken üniteyi her yere beraberinizde götürebilirsiniz.
 
Hiçbir ses bebeğinizi sizin sesinizden daha iyi sakinleştiremez. Ebeveyn ünitesindeki konuşma butonuna basarak sesinizi bebeğinize iletebilir, bebeğinizi anında sakinleştirebilirsiniz. Sesiniz en doğal haliyle iletildiği için bebeğiniz hemen yanındaymışsınız gibi hissedecektir.
 
Bebekler ortamdaki değişkenlerden bizlerden çok daha fazla etkilenirler. Bu nedenle bulundukları odanın sıcaklığının belli seviyede sabit kalması onlar için çok önemlidir. Bu kontrolü  rahatça sağlayabilmeniz için ürüne ortam termometresi özelliği eklenmiştir. Ebeveyn ünitesinden bebeğinizin odası için sıcaklık aralığı ayarlayabilir, sıcaklığın aralık dışında kalması durumunda alarm vermesini sağlayabilirisiniz.
 
Skype üzerinden izleyebilme özelliği bebeğinizle aranızdaki mesafe ne olursa olsun, bebeğiniz bilgisayar ekranınız kadar uzağınızda… İşyerinden, şehir dışındayken ya da ülke dışındayken internet üzerinden bebeğinizi izleyebilirsiniz.
 
Bebeğinizin tüm ilk anlarını yakalamak, şahit olmak imkansızdır. Bebeğinizin pek çok değerli anını kaydedebilmeniz için WMV842 Bebek İzleme Cihazına SD Kart kayıt özelliği eklenmiştir. Bebeğinizin ilk kelimesi dahil olmak üzere istediğiniz her anı kaydedebilirsiniz.
 
Sakinleştirici ninniler bebeğinizi rahatlatarak vücudunun gevşemesini sağlar. WMV842 Weewell Bebek İzleme Cihazı içindeki sakinleştirici ninniler ile bebekleri sakinleştirerek daha rahat uykuya dalmalarına yardımcı olur.
 
Bebekler hareket kazanmaya başladıkça onları takip etmek daha zor hale gelir. Bu durumda Weewell yedek kamera satın alarak 4 adede kadar kamera sayısını arttırabilir, bebeğinizin odasını farklı açılardan izleyebilirsiniz.
 
Bebeğinizi gün içinde izleyebilmek önemlidir, ancak gece de izlemeye devam edebilmek olmazsa olmazdır. Kristal berraklığında görüntü sağlayan siyah-beyaz gece görüşü sayesinde gece de rahatça bebeğinizi izlemeye devam edebilirsiniz.
 
*Mükemmel görüntü sağlayan gelişmiş dijital kablosuz teknoloji
*2.4 inch renkli LCD monitörlü anne ünitesi
*Çift yönlü konuşma
*Zoom
*Ortam termometresi
*Skype ya da MSN’den izleyebilme
*SD karta görüntü kayıt özelliği
*3 sakinleştirici ninni
*4 kamera ile aynı anda çalışabilme
*Otomatik gece görüşü ile karanlıkta kameradan 5m mesafeye kadar net görüntü algılama
*Ses ve hareket sensörü
*Kapsama alanı dışına çıkıldığında sesli uyarı
*Şarj edilebilir Li-ion pil ve/veya adaptörle çalışabilen anne ünitesi
*Açık alanda 150 m çekiş kapasitesi
*Parlaklık, kontrast, ses göstergeleri ve ayarları, düşük pil uyarısı ve kemer klipsi

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI