4,0 (6)

Uni Baby Yenidoğan Bebek Bakım Çantası

Bebek Bakım Çantası

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü

  Tükendi!  

Setin İçerisinde:
1 adet Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 40 yaprak
1 Adet Uni Baby Yenidoğan Şampuan 200 ml
1 adet Uni Baby Pişik Kremi Pro-Active % 40 30 ml
1 adet bebek losyonu 200 ml
1 adet Uni Baby Çanta (Hediye)
1 adet Uni Baby Alt Değişim Bezi (Hediye)
1 adet çamaşır deterjanı 75 ml

 

Pişik Kremi Pro-Active % 40:
İçeriğindeki %25 oranındaki Çinko Oksit ve Lanolin sayesinde ciltte bariyer oluşturarak pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Antik çağlardan beri kullanılan ve Homeopatic bir ekstrakt olan Zeytin yağı; (olea europae oil ) bebeğinizin hassas cildini besler, direncini arttırır.


Yenidoğan Şampuan:
Alerjen içermeyen özel formülleri ile bebeklerin cilt bakımında önemli bir rol oynayan Uni Baby markası her geçen gün ürün gamını büyütmeye devam ediyor.
Yenidoğan ıslak pamuk mendil ile çocuk doktorlarının ve annelerin güvenini kazanan Uni Baby, yenidoğan serisini şampuan ile genişletiyor
Uni Baby Yenidoğan Şampuan, geleneksel bebek şampuanlarında kullanılan kimyasal temizleyici, kimyasal koruyucu Paraben, Parfüm, Alkol, Boya ve Alerjen madde içermez.
Tüm bunlar yenidoğan bebek cildi için fazladır.
PH değeri yenidoğan bebeğin cildi ile uyumludur.
Neden Uni Baby Yenidoğan Şampuan Yenidoğan bebeklerin cildinin doğal koruyucu bariyeri henüz yeterince gelişmediğinden enfeksiyonlara karşı açıktır. Bununla beraber cildi dış etkenlere karşı koruyan hidrolipidik (su ve yağdan oluşan) katman ise henüz cildi tam etkili biçimde koruyamamaktadır.
Bu sebeple yenidoğan bebeklerde kullanılacak ürünler dikkatle seçilmelidir. Mümkün olduğu kadar iritan olmayan/minimize edilmiş hammaddeler tercih edilmelidir.


Markanın ait olduğu ülke: Türkiye
Üretim yeri: TürkiyeKategorinin Çok Satanları