5,0 (0)

Present Pets Gökkuşağı Perisi

Kız elle kontrol 5+ yaş oyuncak
Ücretsiz Kargo
Tükenmek Üzere

Fiyatı: 1.019,00 TL

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


İçeride hangi sürpriz köpekçik var merak ediyor musun?

 

Cevabın evet ise hangi yavru köpeğe sahip olacağını öğrenme zamanı!  Sürpriz peri köpekçik seninle tanışacağı için o kadar heyecanlı ki patileriyle kendi kutusundan çıkıyor!

 

Hadi kutuyu açalım ve hediye etiketini çekelim! Hediye kutusu sallanmaya başlayacak ve yavru köpeğin, sihirli bir kutu açma şarkısı söyleyerek hevesle patilerini dışarı çıkaracak!

 

İşte karşında sevimli yavru köpekçik: Missy veya Blossom!

 

Her yavrunun renkli bir çiçek tacı, tül eteği, yanardöner peri kanatları, etkileyici gözleri, yumuşak ve kıvırcık kürkü var!

 

Tasması takılırken ve birlikte oynarken evcil hayvanının oyuncu kişiliğini keşfet. Onu heyecanlandırmak için karnını gıdıkla!

 

Sarılmayı sever! Kafasını okşarsan, mutlu bir şekilde öpücükler ve tatlı mırıltılar çıkarır. Yavru köpeğin, onunla konuştuğunda seni tanır ve kuyruğu daha hızlı sallanır.

 

Daha eğlenceli oyunlar için oynayabileceğin pek çok farklı alternatif var. Enchanted Echo; yavru köpeğin ile konuştuğunda, o havlayarak seni taklit eder. Magic Messages; prenses yavru köpeğin belirli sayıda havlayacaktır. Sende aynı sayıda havla ve oyunu kazan.

 

100'den fazla ses ve hareket içeren Present Pets Peri’nin düğmesine bas ve başını okşa. Yavru köpeğin sana hemen bir numara yapar! Adeta gerçek bir köpek gibi sevgisini gösterir!

 

Çocuklara hayvan sevgisini, sorumluluk bilincini ve merhamet duygusunu aşılar.

 

6 x 1,5 V AAA (LR03) pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahildir.

 

Kutu ölçüsü: 23 x 20,3 x 29,5 cm.Kategorinin Çok Satanları