Nuvita Baby Emzirme Atleti Siyah

Siyah kız emzirme atleti

5,0 (8 Yorum)

Model 2019 / SYH
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Giyim konforu ve pratikdetayları ile dikkat çeken Nuvita emzirme atleti.Yumuşacık dokusu teninizi sarar.  Rahatlığı ve desteği bir araya getiren bu atlet, hamileliğiniz sırasındagöğüslerinizin şeklini korumanıza da yardımcı olur.  Nuvita marka emzirme atleti, tek elle açma imkanı sunan klips kapamalıdır. Büyük bedenlerdeaskılar ve kapaması daha geniş çalışılmıştır. Hamilelik döneminde değişen vücut ölçülerinizi dikkate alarak göğüs çevrenizi yeniden ölçmenizi öneririz.

Hamilelikdöneminde hijyen çok önemlidir. Kullanılan iç çamaşırların ve iç giyim ürünlerinindoğal ve organik materyallerden üretilmiş olması hijyen sağlamanın ilk kuralıdır. Hamilelerin günlük hijyenlerini sağlamak için, her gün iç çamaşırlarını değiştirmeleri gerekmektedir.
Nuvita hamile iç çamaşırları, hijyenik ve organik materyallerden üretilerek rahatlık ve sağlık sağlamada yardımcı olur.Fonsiyonellik kazandırılan hamile atletleri ise sadece hamilelik döneminde değil hamilelik sonrası, emzirme döneminde de kullanılır ve fonksiyonel özelliği ile kullanım rahatlığı sunar.

Markanın ait olduğu Ülke: Türkiye
Üretim yeri: Türkiye


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI