Nuk Jolie Manuel Göğüs Pompası

Pratik kolay kullanımlı Beyaz göğüs pompası

5,0 (0 Yorum)

Marka Nuk
Model 749078
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Etkili, nazik ve kullanımı kolay bir göğüs pompasıdır.
Süper yumuşak silikon yastıklı hunisi kullanım esnasında rahat etmenizi sağlar.
Ergonomik sapı pompayı rahat kavramanıza yardımcı olur.
150 ml süt toplama kabı bütün NUK First Choice Biberon emzikleriyle uyumludur ve gerektiğinde biberon gerektiğinde ise saklama kabı olarak kullanılabilir.
 
Almanya'da üretilmektedir.
 
Detaylar
 
Modern yaşamlarda pek çok anne emzirmelerinin mümkün olamayacağı şartlar ile karşı karşıya kalabiliyor.  Ancak böyle durumlarda bile bebeğiniz anne sütünden mahrum kalmak zorunda değil. Anne sütünü sağmak ve bebeğinize biberonla içirmek de sağlıklı bir alternatif olacaktır. NUK Jolie Mauel Göğüs Pompası emzirme uzmanlarınca, son tıbbi araştırmalar dikkate alınarak tasarlanmıştır. Bu ürünle sütünüzü kolaylıkla, nazikçe ve verimli bir şekilde sağabilirsiniz. 
 
Verimli
NUK Jolie,yenilikçi teknolojiler kullanılarak tasarlanan yapısı ile bu deneyimi sizin için kolaylaştırır. Özel yumuşak yüzeyi ile ve yüksek fonksiyon özellikleri ile deneyiminizi sizin için kolaylaştırır.  Özel yumuşak silikon yastıklı hunisi sağma esnasında göğüste masaj etkisi yaratarak işleme yardımcı olur.
 
Nazik
Süper yumuşak silikon yastıklı hunisi kullanım esnasında rahat etmenizi sağlar.
 
Kolay Kullanım
Ergonomik sapı pompayı rahat kavramanıza ve sağımı kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Kavrama gücünüze göre farklı seviyede sağma olanağı sağlar.
 
Pratik
Basit ve sağlam dizaynı kolay kullanım ve kolay temizleme imkanı sunar.  Tüm parçaları bulaşık makinesinde temizlenebilir.
 
• 150 ml süt toplama kabı bütün NUK First Choice Biberon emzikleriyle uyumludur ve gerektiğinde biberon, gerektiğinde ise saklama kabı olarak kullanılabilir.
Isıya ve soğuğa dayanıklı polipropilenden yapılmıştır.
NUK Jolie Manuel Göğüs Pompası standı, kapatma kapağı ve halkası ile birlikte sunulur.

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI