Nuk Hello Kitty PP Biberon 150 ml Lila

Lila kız pp (polipropilen) 150 ml biberon

5,0 (0 Yorum)

Marka Nuk
Model 215172 / LLA
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Kendi başına içmeyi öğrenmeyi kolaylaştırıcı
Yumuşak silikon, damlatmaz ağızlık (6-18 ay için uygun)
Ergonomik tutuma sapı ile kolay kavrama
BPA içermeyen Propilenden (PP) üretilmiştir.
Popüler Hello Kitty desenleri
 
Detaylar
 
Hello Kitty kadar ünlü ve popüler karakter neredeyse yoktur. Büyük beyaz kafası, sarı burnu, altı bıyığı, iki küçük nokta şeklindeki gözleri ve başındaki kurdelesi ile oldukça sade görünümlü olmasına rağmen, Japonya'da 1976'da yaratıldığı andan itibaren bütün çocukların sevgilisi olmuş bir karakterdir Hello Kitty. Hatta pek çok yetişkin bile Hello Kitty'nin bu inanılmaz sevimliliğinden etkilenmekte, bu figürleri farklı aksesuarlarında kullanmaktadırlar. Kızların (ve hatta oğlanların) sevgilisi bu harika karakter şimdi sınırlı şekilde üretilen bazı NUK ürünlerinde... Bunlardan biri de NUK First Choice Learner Biberon...
 
Bebeğiniz büyüdükçe kendi başına yemek ve içmek isteyecektir. NUK First Choice Learner Biberonlar bu dönemlerde çocuğunuzun kolay öğrenmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. NUK First Choice Learner Biberon üzerindeki neşeli Hello Kitty desenleri çocuğunuzun çok ilgisini çekecek ve biberondan Learner biberona geçişini kolaylaştıracaktır. Hello Kitty, çocuklarınıza gereken cesareti vermekte de yardımcı olacaktır.
 
NUK First Choice 150 ml Learner Biberonun yumuşak silikon ağızlığı damlatmaz. Elastik ve yumuşak ağızlık doğal tat ve kokudadır. Aynı zamanda ısıya dayanıklı, şeffaf pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Kaynatarak temzileyebilirsiniz.  150ml kapasiteye sahip bu biberon üst kapağı,sıkıştırma halkası ve koruyucu kapağı ile birlikte sunulur. Bu parçalar biberona kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Ergonomik ve kaydırmaz kenarlıkları ile güvenli tutma olanağı verir.
 
 NUK Hello Kitty First Choice Learner Biberon tüm NUK First Choice ürünleri ile uyumludur. 6 aydan büyük çocuklar için önerilir. 

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI