Furkan Toys Sevimli Orman Oyun Halısı

4,7 (6 Yorum)

Model FR57652
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

  Oyun Halısı: Kendi özgün tasarımına sahip aktivite halısı,bebeğin emekleme ve keşfetmesine yardımcı olur.
  Işıklı Ay Dede: Işıklı Ay Dede farklı renkleriyle bebeğinizin dikkatini çekerek, gözkoordinasyonunu geliştirir..(3 Adet LR44 alkalin düğme pille çalışmaktadır.Piller ürüne dahildir.)
  Çıngırak ve Papatya Ayna: Kendini keşfedebileceği Papatya Ayna sayesinde keyifli zaman geçirebilir,çıkarılabilir oyuncaklar, halkalar sayesinde farklı yerlere asılabilir.
  Diş Kaşıyıcı Sevimli Kedicik: Damaklarının kaşındığı dönem, bebeğiniz sert nesneleri çok sever. Bu dişlik bebeğinizin hem çokhoşuna gidecek hem de onun damakları için ideal. Bu sevimli dişlik sayesinde bebeğiniz rahatça dişlerini kaşıyabilecek.
  Melodili Aslan: Bebeğiniz, Melodili Aslan'nın birbirinden ilgi çekici ve keyifli müziklerini dinlemek istediğinde, altındaki yaprakçığı çekmesi gerekir.Meraklı bebekler bu şekilde ince motor becerilerini geliştirir ve sebep-sonuç ilişkisi kurmayı öğrenir.(2 Adet LR44 alkalin düğme pille çalışmaktadır.Piller ürüne dahildir.)

 

  CE sertifikalıdır.
  Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir.
  Üründe kullanılan boyalar kesinlikle ağır metal içermez.
  Bebeğiniz sağlığı için üründe kimyasal ve zararlı maddelerbulunmamaktadır.
  Üründe duyulan sesler yeni doğmuş bebekler içinişitme duyuları test edilerek standartlara uygun bir şekilde düzenlenmiş olup, hiç bir şekilde bebeğinize zarar vermemektedir.
  Ürünlerdeki plastik parçalarda fitalat, kurşun gibi bebeğe zarar verecek kimyasal maddeler kesinlikle bulunmamaktadır.
          Ürünün halı ölçüsü 80 cm çap
          Yerden yükseklik boruya kadar 50 cm' dir.
          Kutu ölçüleri ise 65x43x7.5 cm

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI