Chicco Balloon Anakucağı Light Blue

Unisex ana kucağı

5,0 (0 Yorum)

Marka Chicco
Model CHC-79349480
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Balloon: dinlenme ve eğlence merkezi!
Işıklar, sesler, tatlı melodiler ve ses doğumdan itibaren 9 aya kadar bebeği yatıştırır. Elektronik panel 30 sn.lik ses kaydetme özelliğine sahiptir. Oturma bölümü 4 farklı pozisyona ayarlanabilir. Çıkartılabilir başlık ve oturma pedi yenidoğan bebeği konforlu şekilde sarar.
 
Eğlenceyi Garantiler
İnteraktif ve elektronik oyuncak panelindeki sesler ve melodiler bebeğinizi rahatlatır.Sizlere farklı dinlenme ninnileri, doğal sesleri ve eğlenceli melodileri seçme şansı sunar. Üstelik, kendi sesinizi 30 saniyelik kaydedebilir ve bebeğinizi her an sizinle hissettirebilirsiniz. Üzerinde bulunan oyuncaklar ile bebeğinizin psikolojik ve dokunsal becerilerini geliştirebilirsiniz.
 
Karyola Oyuncağı
Elektronik panel, ana kucağından çıkartılarak bebek karyolasına da takılabilir. Böylece bebeğinizin daha rahat uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz.
 
Büyüme ve Konfor
3 farklı pozisyona ayarlanabilir sırtlığı ve modüler daraltıcı sistemi ile bebeğinizin gelişimini doğumdan 6. aya kadar takip eder. Bebeğiniz büyümeye başladığında sırtlık çıkartılarak ultra konfor sağlanabilir!
 
Bebeğinizin Konforu İçin Ayarlanabilirlik
Bebeğinizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sırt kısmı 4 farklı pozisyona ayarlanabilir. Ana kucağı kolaylıkla sallanan koltuğa dönüştürülebilir.
 
Tamamen Rahatlama İçin Titreşim Kutusu
Titreşim özelliği sayesinde bebeğinizi nazikçe rahatlatabilirsiniz!
 
Kompakt ve Pratik
Balloon, iki ayrı butonuna basılarak kolaylıkla katlanabilir ve kompakt hale gelir. Taşınabilmesi için iki pratik kumaş tutacağına sahiptir.
 

TEKNİK BİLGİLER

Açık Ölçüler:  78 L x 32/62 H x 43 P

Kapalı Ölçüler: 80 L x 17 H x 43 P

Ağırlık: 4,2kg

0-6 ay arası için uygundur

Doğumdan itibaren kullanılır. Açıkken boyutları 43*32/67*78 cm. Kapalıyken ölçüleri 43*17*80 cm. Ağırlığı 4.2 kg.

BİLGİLERİ

Doğumdan itibaren 9 kg ağırlığa kadar uygundur

Ana Kucağı, belirtilen aralık dışında uzun süreli kullanım için uygun değildir.


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI