Cuski Organik Bambu Uyku Arkadaşı Cuski Comforter Blue Boo

Mavi erkek

5,0 (0 Yorum)

Marka Bebekish
Model 1007
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Bebeğiniz için harika bir uyku arkadaşı !
Haziran 2013'te yapılan araştırmaya göre İngiltere'deki anneler tarafından önerilen en iyi 10 ürün arasında yer almaktadır.
 
Uyku Arkadaşı Nedir?
Uyku arkadaşı, bebeklerin ve çocukların geceleri uyandıklarında tekrar uykuya geçmelerini sağlayan bir araçtır. Bebekler uyku esnasında her 45 dakikada bir hafif uyku dönemine geçerler. Bazı bebekler bu uyku döneminde rahatlıkla tekrar uykuya geçebilmektedir. Bazı bebekler ise tekrar uykuya dönmek için bir araca gereksinim duyarlar. Uyku arkadaşı bu dönemde bebeklere yardımcı olur. 
 
Cuski Nasıl Kullanılır?
Cuski uyku arkadaşını annelerin 2-3 gün/gece boyunca t-shirtlerinin/pijamalarının içinde taşımalarını tavsiye ediyoruz. Böylelikle anne kokusu uyku arkadaşına geçerek, bebeklerin geceleri uyandıklarında tekrar uykuya dalmalarına yardımcı olmaktadır. İsterseniz evde kıyafetinizin içinde taşıyabilir ya da bir kaç gün uyku arkadaşı ile uyumanız kokunuzun geçmesine yeterli olacaktır. 
 
Genellikle bebekler 9 ay civarlarında kendilerinin ayrı bir birey olduklarının farkına vararak annelerinden ayrılmak istemezler. Uyku arkadaşları sayesinde bu geçiş çok daha rahat olmaktadır. 
Yapılan araştırmalara göre uyku arkadaşlarıyla büyüyen çocuklar daha rahat uykuya geçebilmekte ve ilerideki hayatlarında daha güvenli bireyler olarak yetişmektedirler.
 
 
Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Cuski'ler çocukların diş çıkarma döneminde çiğnendiği takdirde ürüne gelebilecek zarardan Cuski sorumlu tutulamaz. 
Cuski uyku arkadaşı her ne kadar güvenli olursa olsun bebeklerin mutlaka anneler tarafından düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.
  Cuski'ler özel kutularıyla beraber gelmektedirler. Arkadaşlarınızın yeni doğan bebekleri için harika bir hediye olabilir. 
İngiltere NHS hastaneleri tarafından önerilen tek üründür.
 
Ürün boyutu: Boy 48cm, En 17cm
 
Cuski uyku arkadaşı 100% organik bambudan üretilmiştir. Bambudan üretilmesinden dolayı;
 
Bebeğinizin yüzüne gelse bile çok rahat nefes almasını sağlayarak tehlike teşkil etmez.
Çok yumuşak olmasından dolayı bebeğinizin tenine değdiğinde onu rahatsız etmez.
Doğal anti bakteriyel olma özelliğinden dolayı toza karşı alerjisi olan çocuklar için en ideal üründür. 

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI