Cuski Midi Swandoodle Rock a Baby 2'li Beyaz

5,0 (0 Yorum)

Marka Bebekish
Model MIDI004
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

İngiltere'de en iyi bebek ürünü ödülünü kazanan Cuski artık Türkiye'de.
 
Muslin bezlerinin içinde en büyük ölçülerde üretilmiş olan Cuski Swandoodle sadece bebeğinizi kundaklamak için değil, emzirme ve gaz çıkarma önlüğü, battaniye, havlu, şal, araba örtüsü ya da çocuk arabanızın üstüne hem rüzgar hem de güneş geçmemesi için kullanılabilir.
 
Organik Bambu Cuski Great Swandoodle özel bambu pamuğundan üretilmiştir. Hızlı emiciliği olan bambu hem anti-bakteryel hem de eco-friendly bir üründür. Bambu pamuğundan yapılan bebek kıyafetleri doğal anti-bakteriyel özelliğine sahiptir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlara neden olmaz.
 
Bambu pamuğu diğer bezlere göre %60  daha fazla su emicidir. Bu sebeple hem muslin bezi olarak hem de havlu olarak kullanılabilmektedir.
 
Nefes alabilen özelliğe sahip olduğu için bebeğiniz için terletme yapmaz. Termo özelliği sayesinde vücut ısısını korur. Soğuk kış aylarında sıcak tutar. Bu nedenle bebeğiniz için hem yaz hem de kış aylarında ideal olarak kullanılabilen bir üründür.
 
Bambu diğer ağaçlara göre %35 daha fazla karbondioksit emicidir. Bu nedenle daha fazla bambu üretimi karbondioksit seviyelerini düşürmek ve küresel ısınmaya karşı mücadeleye yardım etmek için teşvik edilmelidir.
 
1 pakette 2 ürün birlikte.
Makinede 30C de yıkanabilir.
Yıkandıktan sonra bile yumuşaklığını korumaktadır.
 
Muslin boyutları: 120 X 120cm

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI