Cuski Çok Amaçlı Muslin Bezi Çizgili Yeşil

5,0 (0 Yorum)

Marka Bebekish
Model 1023
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Muslin bezlerinin içinde en büyük ölçülerde üretilmiş olan organik muslin Bellisimo Blue sadece bebeğinizi kundaklamak için değil emzirmeye, gaz çıkarma önlüğü, battaniye, havlu, şal, araba örtüsü ya da çocuk arabanızın üstüne hem rüzgar hem de güneş geçmemesi için kullanılabilmektedir.
 
Organik Bambu
 
Bellisimo Blue özel bambu pamuğundan yapılmıştır. Hızlı emiciliği olan bambu hem anti-bakteriyel hem de eco-friendly bir üründür. Bambu pamuğundan yapılan bebek kıyafetleri doğal anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermez.
 
Bambu pamuğu diğer bezlere göre %60 daha fazla su emicidir. Bu sebeple hem muslin bezi olarak hem de havlu olarak kullanılabilir.
 
Nefes alabilen özelliğe sahip olduğundan bebeğinizi terletmez. Termo özelliği sayesinde vücut ısısını korur. Soğuk kış aylarında sıcak tutar. Bu yüzden bebeğiniz için hem yaz hem de kış aylarında ideal olarak kullanılabilen bir üründür.
 
Bambu ağaçlara göre %35 daha fazla karbondioksit emicidir. Bu yüzden daha fazla bambu üretimi karbondioksit seviyelerini düşürmek ve küresel ısınmaya karşı mücadeleye yardım etmek için teşvik edilmelidir.
 
Ürün Ebatı:140cmX140cm

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI