Cuski Çok Amaçlı Muslin Bezi Kertenkele Beyaz

5,0 (0 Yorum)

Marka Bebekish
Model 1019
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Muslin bezlerinin içinde en büyük ölçütlerde üretilmiş olan organik muslin Lucky Gecho sadece bebeğinizi kundaklamak için değil gaz çıkarma önlüğü, emzirme, battaniye, havlu, şal, araba örtüsü ya da çocuk arabanızın üstüne hem güneş hem de rüzgar geçmemesi için kullanılabilir.
 
Organik Bambu
 
Lucky Gecko özel bambu pamuğundan yapılmıştır. Hızlı emiciliğe sahip olan bambu hem anti-bakteriyel hem de eco-friendly bir üründür. Bambu pamuğundan yapılan bebek kıyafetleri doğal anti-bakteriyel özelliğine sahipti. Bu nedenle alerjik reaksiyonlara neden olmaz.
 
Bambu pamuğu diğer bezlere göre %60 r daha fazla su emicidir. Bu nedenle hem muslin bezi olarak hem de havlu olarak kullanılabilmektedir.
 
Nefes alabilen özelliğe sahip olduğundan bebeğiniziterletmez. Termo özelliği sayesinde vücut ısısını korur. Soğuk kış aylarında sıcak tutar. Bu nedenle bebeğiniz için hem yaz hem de kış aylarında ideal olarak kullanılabilen bir üründür.
 
Bambu ağaçlara göre%35 daha fazla karbondioksit emicidir. Bu nedenle daha fazla bambu üretimi karbondioksit seviyelerini düşürmek ve küresel ısınmaya karşı mücadeleye yardım etmek için teşvik edilmelidir.
 
Ürün Ebatı: 140cmX140cm

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI