Cuski Çok Amaçlı Muslin Bezi Balıklı

5,0 (0 Yorum)

Marka Bebekish
Model 1017
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

İngiltere'deki en iyi bebek ürünü ödülünü kazanmış olan Cuski artık Türkiye'de.
Muslin bezlerinin içinde en büyük ölçüde üretilmiş olan Cuski Swandoodle sadece bebeğinizi kundaklamak için değil, emzirme, gaz çıkarma önlüğü, battaniye, şal, havlu, araba örtüsü ya da çocuk arabanızın üstüne rüzgar ve  güneş geçmemesi için kullanılabilmektedir.
 
Organik Bambu
Cuski Great Swandoodle özel bambu pamuğundan üretilmiştir. Hızlı emiciliğe sahip olan bambu hem anti-bakteryel hem de eco-friendly bir üründür. Bambu pamuğundan yapılan bebek kıyafetleri doğal anti-bakteriyel özelliğine sahiptir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlara neden olmaz.
 
Bambu pamuğu diğer bezlere göre %60 daha fazla su emicidir. Bu nedenle hem muslin bezi olarak hem de havlu olarak kullanılabilir.
 
Nefes alabilen özelliğinden dolayı bebeğinizi terletmez. Termo özelliği sayesinde vücut ısısını korur. Soğuk kış aylarında sıcak tutar. Bu yüzden bebeğiniz için yaz-kış  ideal olarak kullanılabilen bir üründür.
 
Bambu ağaçlara göre %35 daha fazla karbondioksit emicidir. Bu nedenle daha fazla bambu üretimi karbondioksit seviyelerini düşürmek ve küresel ısınmaya karşı mücadeleye yardım etmek için teşvik edilmelidir.
 
Ürün boyutu: 140cmX140cm.

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI