Barbie Wellness Barbie'nin Spa Günü Bebekleri

Kız oyuncak

5,0 (0 Yorum)

Marka Barbie
Model MTL-GKH73-1
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Barbie® bebek kişinin en iyi olmanın yolunu kendinize en iyi bakımı vermektir! Bu fitness temalı bebek ve aksesuar seti, şarj etmenin en sevdiği yollardan birini kutluyor - bir bebek, bir köpek yavrusu ve çocukların klasik bir öz bakım anı oynamalarına izin veren temalı oyuncaklar içeriyor. Barbie® bebek atletik bir görünüm giyiyor ve keşif ve oyunu teşvik etmek için birçok hikaye anlatımı parçası var. Bazı aksesuarların Barbie® bebeğinin kolay rol oynama eğlencesi için tutabileceği bir kolu vardır ve diğerleri, daha küçük ağırlıklar gibi, köpeklerini sığdırırlar, böylece birlikte formda kalabilirler! Çocuklar, Barbie® sağlıklı yaşam bebekleriyle dünyalarını genişletmeyi çok sevecekler. Çocuklar olasılıkları daha da genişletmek için hepsini toplayabilir, çünkü bir kız Barbie® ile oynadığında, olabileceği her şeyi hayal eder (her biri ayrı olarak satılır, uygunluğa bağlı olarak).
Çocuklar, bebek, köpek yavrusu ve favori bir deneyime temalı 9 aksesuar içeren bu egzersiz temalı setle Barbie® bebeğin şarj edilmesine yardımcı oldukları için kişisel bakım uygulayabilirler!
Barbie® bebek, çalışmaya, kayış, hula hoop, saat, su şişesi ve protein bar içeren bir yoga matı içeren parçalarla formda kalmaya hazır - ayrıca, pembe spor çantasındaki bazı eşyaları taşıyabilir.
Köpek yavrusu da egzersiz yapar - her birinin bir çift ağırlığı vardır.
Bazı parçalar kolay aktif hikaye anlatımı ve rol oynama eğlencesi için bir tutamağa sahiptir.
Barbie® bebek "grl pwr", renkli atletik pantolon ve beyaz spor ayakkabı ilan renk bloke üst giyiyor.
Ayrıca, boyun, omuzlar, dirsekler, bilekler, kalçalar ve dizlerde daha gerçekçi hareket için 11 "eklem" özelliğine sahiptir.
Çocuklar, Barbie® egzersiz bebeği ile hikayeler oynamayı ve kendileri için nasıl iyi olacaklarını keşfetmeyi çok sevecekler, çünkü bir kız Barbie® ile oynarken, olabileceği her şeyi hayal ediyor!

KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI