Barbie Chelsea Kayıp Doğum Günü Parti Eğlencesi Oyun Seti

Kız oyuncak

5,0 (0 Yorum)

Marka Barbie
Model MTL-GTM84

Hızlı Gönderi - Tahmini kargoya teslim süresi 1 iş günü


Barbie Chelsea Kayıp Doğum Günü temalı bebekler ve oyun setleri, keşiflerle dolu seyahat maceralarıyla kızların hayal gücüne renk katar!

Chelsea Bebek, hayvan arkadaşları ve eğlenceli sürprizlerle dolu büyük bir hediyeyle doğum gününü kutluyor. Kızlar Chelsea Bebek ve maymun arkadaşını oyun setine takıp Chelsea'nin sürpriz hediyesini açması için bu ikiliyi döndürebilir. Sürpriz hediye açıldığında, tak-oyna özelliğine sahip rengarenk aksesuarlar saçılır! Bu aksesuarlarla ağacı ve Chelsea nin pastasını süsleyin, sonra da hayvan arkadaşlar ile kutlama yapın. Hayvan arkadaşları, çok sayıda oyun ve hikaye anlatımı için oyun setine takılabilir! Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Chelsea Oyun Seti; doğum günü partisi teması, hayvan arkadaşları ve süper eğlenceli sürprizleriyle kızların oyun oynarken birbirinden farklı hikayeler yaratmalarını sağlar!

Kızlar değneği Chelsea nin eline yerleştirebilir, bebeği oyun setine takabilir ve sürpriz hediyesini açmasına yardımcı olmak için onu döndürebilir. Büyük hediye açıldığında, kızların ağacı ve 3 katlı pastayı süslemek için kullanabileceği rengarenk minik aksesuarlar ortaya çıkar!

Orman temalı set, Chelsea Bebek ile küçük hayvan arkadaşlarının oyun oynayıp dinlenebilmeleri için tak-oyna alanları gibi sevimli ayrıntılara sahiptir. Chelsea Bebek tropik adalardan ilham alan eteği, pembe ayakkabıları ve uyumlu bir doğum günü şapkasıyla partiye hazır.


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI