World Mobil'e Özel 250 TL harcamanıza 25 TL world puan üstelik 9 aya varan taksitKampanya Koşulları

 • World Mobil kampanyası kapsamında 01-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Civil mağazalarından ve online mağaza www.civilim.com'den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Ekim 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 20 Ekim 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 21 Ekim 2020'da geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Civil Mağazacılık.A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi

 

Paraf ile Giyim Sektöründe +3 Taksit!Kampanya Koşulları

 • Kampanya 01 Temmuz-30 Eylül 2020 tarihleri arasında giyim, ayakkabı ve aksesuar sektöründeki (kozmetik hariç) Paraf üye işyerlerinde Paraf POS’undan yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 2-9 taksitli işlemlere fiziki POS’larda POS üzerinden seçmeli olarak +3 taksit seçeneği sunulacaktır.
 • Sanal POS’larda gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri 2-9 taksitli işlemlere ise otomatik olarak +3 taksit uygulanacaktır. Seçmeli olmayacaktır.
 • Kampanya artı taksit eklenmiş hali ile 12 taksit sınırlıdır.
 • ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Parafly, Parafree, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Paraf Eczacı KOBİ, Paraf Business, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyalardan yararlanabilmek için seçilen kampanyanın satış görevlisine belirtilmesi gerekmektedir.
 • Yararlanılacak olan kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi

 

Ödeme Seçenekleri


Kredi Kartı İle Ödeme

Yapacağınız alışverişlerin ödemesini tek çekim ile ödediğinizde tüm bankaların kartları geçerlidir. 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik ürünleri alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Taksitli alışverişlerinizde vade farkı uygulanmaz.

9 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit

Banka kartı (Debit Card) ile ödeme

Alışverişlerinizde banka kartı (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanıza ait güvenlik doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz ve karşınıza gelen ekranda cep telefonunuza gönderilen size özel şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uyarı: Banka kartı ile alışveriş yaparken hesabınızda en az sipariş tutarı kadar bakiye olması gereklidir. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz. Banka kartı ile tek seferde peşin ödeme yapılır ve ödeme tutarı banka hesabınızdan anında düşülür. Banka kartı ile yapılan ödemelerde taksit yapılmamaktadır.

Havale ile ödeme

Havale/EFT komisyon ücretleri bankaların kendi uygulaması olup bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Havale/EFT ödemelerinizde Açıklama kısmına mutlaka "Sipariş Numaranızı" eklemeniz gerekmektedir. Ödeme tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede siparişiniz onaylanır. Havale/EFT ödemelerinizde Alıcı ismi mutlaka "Civil Mağazacılık A.Ş" olmalıdır. 3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.

Hesap Numaralarımız

Banka Hesabımız;

 

 Banka  Akbank
 Şube  1379
 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  0018070
 IBAN No  TR88 0004 6013 7988 8000 0180 70

PTT Hesabımız;

 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  5989248

BKM Express ile ödeme

BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express'in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak;

BKM Express'e üye olabilir,
Kartlarınızı ekleyebilir,
Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
Dilediğiniz cep telefonu numarasına veya kart numarasına para gönderebilirsiniz.

Kapıda ödeme

165 TL ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. 165 TL üstü siparişleriniz için Kredi Kartı veya Havale\Eft ile ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Siparişleriniz onay tarihinden Üç (3) İş Günü İçerisinde kargoya teslim edilecektir. Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Kargo görevlisi tarafından teslim edilecektir. Kapıda Nakit Ödemeler anlaşmalı olduğumuz kargo firması(lar) ile gönderilmektedir.

Hediye Çeki

Hedi çeki yöntemiyle ödeme hakkında bilgi için tıklayın.