Çocukların İçin Hijyenik Öde!Kampanya Koşulları

  • World Mobil kampanyası kapsamında 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Civil mağazaları ve online mağaza www.civilim.com'dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 250 TL ve üzeri alışverişlerden 30 TL Civil Puan kazanılmaktadır. Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kazanılan puanlar e-ticaret harcamalarında kullanılamayacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Civil Puan'lar 6 Ağustos 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 5 Eylül 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 6 Eylül 2021'de geri alınacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve CİVİL MAĞAZACILIK A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

  • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.


Kampanya hakkında bilgi için tıklayın.

 

Ödeme Seçenekleri


Kredi Kartı İle Ödeme

Yapacağınız alışverişlerin ödemesini tek çekim ile ödediğinizde tüm bankaların kartları geçerlidir. 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik ürünleri alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Taksitli alışverişlerinizde vade farkı uygulanmaz.

9 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit

Banka kartı (Debit Card) ile ödeme

Alışverişlerinizde banka kartı (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanıza ait güvenlik doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz ve karşınıza gelen ekranda cep telefonunuza gönderilen size özel şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uyarı: Banka kartı ile alışveriş yaparken hesabınızda en az sipariş tutarı kadar bakiye olması gereklidir. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz. Banka kartı ile tek seferde peşin ödeme yapılır ve ödeme tutarı banka hesabınızdan anında düşülür. Banka kartı ile yapılan ödemelerde taksit yapılmamaktadır.

Havale ile ödeme

Havale/EFT komisyon ücretleri bankaların kendi uygulaması olup bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Havale/EFT ödemelerinizde Açıklama kısmına mutlaka "Sipariş Numaranızı" eklemeniz gerekmektedir. Ödeme tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede siparişiniz onaylanır. Havale/EFT ödemelerinizde Alıcı ismi mutlaka "Civil Mağazacılık A.Ş" olmalıdır. 3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.

Hesap Numaralarımız

Banka Hesabımız;

 

 Banka  Akbank
 Şube  0799
 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  0057112
 IBAN No  TR69 0004 6007 9988 8000 0571 12

PTT Hesabımız;

 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Iban No  TR91 0080 7007 5260 5989 2480 01
 Şube Kodu  111
 Hesap No  5989248

BKM Express ile ödeme

BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express'in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak;

BKM Express'e üye olabilir,
Kartlarınızı ekleyebilir,
Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
Dilediğiniz cep telefonu numarasına veya kart numarasına para gönderebilirsiniz.

Kapıda ödeme

240 TL ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. 240 TL üstü siparişleriniz için Kredi Kartı veya Havale\Eft ile ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Siparişleriniz onay tarihinden Üç (3) İş Günü İçerisinde kargoya teslim edilecektir. Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Kargo görevlisi tarafından teslim edilecektir. Kapıda Nakit Ödemeler anlaşmalı olduğumuz kargo firması(lar) ile gönderilmektedir.

Hediye Çeki

Hediye çeki yöntemiyle ödeme hakkında bilgi için tıklayın.