Çocukların İçin Hijyenik Öde!Kampanya Koşulları

  • fastPay QR’ıyla ödeme tüm Civil mağazalarında geçerlidir.
  • Bir kullanıcı kampanya boyunca 1 kez 10 TL kazanabilir.
  • Herhangi bir harcama tutar sınırı yoktur. 10 TL’lik alışveriş yapan 10 TL iadeden yararlanabilir.
  • ilk kez fastPay ile ödeme yapan kişilerin, fastPay bakiyelerine 1 hafta içinde 10 TL yüklenecektir.
  • fastPay ödemesi yalnızca Civil mağazalarından yapılacak alışverişler için geçerlidir.
  • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Başka kampanya ve promosyonlarla birleştirilemez.
  • fastPay ve Civil, kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Kampanya Hakkında Detaylı Bilgi

 

Ödeme Seçenekleri


Kredi Kartı İle Ödeme

Yapacağınız alışverişlerin ödemesini tek çekim ile ödediğinizde tüm bankaların kartları geçerlidir. 02.01.2014 tarihinde yürürlüğe giren Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik'in 1. maddesi gereğince gıda ve kozmetik ürünleri alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Taksitli alışverişlerinizde vade farkı uygulanmaz.

9 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit

Banka kartı (Debit Card) ile ödeme

Alışverişlerinizde banka kartı (Debit Card) kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka kartı ile yapılan ödemelerinizi Üç Boyutlu Güvenlik Sistemi (3D Secure) ile güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra bankanıza ait güvenlik doğrulama ekranına yönlendirilirsiniz ve karşınıza gelen ekranda cep telefonunuza gönderilen size özel şifreyi girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uyarı: Banka kartı ile alışveriş yaparken hesabınızda en az sipariş tutarı kadar bakiye olması gereklidir. Hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda online alışveriş yapılamaz. Banka kartı ile tek seferde peşin ödeme yapılır ve ödeme tutarı banka hesabınızdan anında düşülür. Banka kartı ile yapılan ödemelerde taksit yapılmamaktadır.

Havale ile ödeme

Havale/EFT komisyon ücretleri bankaların kendi uygulaması olup bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Havale/EFT ödemelerinizde Açıklama kısmına mutlaka "Sipariş Numaranızı" eklemeniz gerekmektedir. Ödeme tarafımıza ulaştığında gerekli kontroller yapılarak en kısa sürede siparişiniz onaylanır. Havale/EFT ödemelerinizde Alıcı ismi mutlaka "Civil Mağazacılık A.Ş" olmalıdır. 3 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler otomatik olarak iptal edilecektir.

Hesap Numaralarımız

Banka Hesabımız;

 

 Banka  Akbank
 Şube  1379
 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  0018070
 IBAN No  TR88 0004 6013 7988 8000 0180 70

PTT Hesabımız;

 Alıcı  Civil Mağazacılık A.Ş
 Hesap No  5989248

BKM Express ile ödeme

BKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express'in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak;

BKM Express'e üye olabilir,
Kartlarınızı ekleyebilir,
Farklı bankalara ait tüm kartlara aynı uygulama üzerinden ulaşabilir,
İşyerlerinin mobil uygulamaları veya siteleri üzerinden BKM Express ile alışveriş yapabilir,
Dilediğiniz cep telefonu numarasına veya kart numarasına para gönderebilirsiniz.

Kapıda ödeme

165 TL ye kadar olan siparişleriniz için kapıda ödeme yapabilirsiniz. 165 TL üstü siparişleriniz için Kredi Kartı veya Havale\Eft ile ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Kapıda Ödeme sistemi içerisinde taksitli ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Siparişleriniz onay tarihinden Üç (3) İş Günü İçerisinde kargoya teslim edilecektir. Ödeme işlemleri tamamlanması ardından, sipariş ile ilgili faturanız size paketiniz ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Kargo görevlisi tarafından teslim edilecektir. Kapıda Nakit Ödemeler anlaşmalı olduğumuz kargo firması(lar) ile gönderilmektedir.

Hediye Çeki

Hedi çeki yöntemiyle ödeme hakkında bilgi için tıklayın.