Baby Alive Bebeğim Ve Sihirli Mikseri

Kız oyuncak

5,0 (0 Yorum)

Model HAS-E6943
  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

Çocuklar, gerçekten çalışan oyuncak mikserle Baby Alive bebeklerine pembe renkli mamalar hazırlarken çok eğlenecek!

Kutuya dahil iki paket toz mamadan birini açın, mikserin içine dökün, üzerine 15 ml su ekleyin ve bebeğin mamasını karıştırmak için düğmeye basın. Hazırladığınız mamayı bebeğinize pakete dahil kaşıkla yedirin. Yemeğini bitirdikten sonra da ona biberonundan su verin.

Şimdi de alt değiştirme zamanı! Bezini değiştirdikten sonra sevimli sarı saçlarını kutuya dahil tarakla tarayabilirsiniz.

3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir oyuncak ve güzel bir hediye...

Set içerisinde; 1 Baby Alive bebek ve çıkarılabilir giysisi, 2 adet toz oyuncak bebek maması, 2 adet bez, mikser, biberon, kaşık, tarak ve kullanma kılavuzu yer almaktadır.

• Oyuncak Mikser Gerçekten Çalışıyor: Bebeğiniz için mama zamanı! Gerçekten çalışan oyuncak mikserle ona “çilekli” mamasını hazırlayın. Miksere pembe renkli toz mama ve su ekleyin. Karıştırmak için düğmeye basın.

• Mamasını Yemeyi Ve Su İçmeyi Çok Seviyor: mamasını hazırladıktan sonra kutuya dahil kaşıkla onu besleyin, biberonundan birkaç yudum su verin. Baby Alive Bebeğim gerçekten mamasını yiyor ve su içiyor!

• Bez Değiştirme Zamanı: Lezzetli mamasını yiyip suyunu içtikten sonra neye ihtiyacı olduğunu biliyorsunuz: bez değiştirme zamanı! Baby Alive Bebeğim gerçekten altını ıslatıyor ve bezine “kakasını” yapıyor.

• Çıkarılabilir Giysisi Ve Tarak: Bu şirin bebek çilek temalı giysisi ve saçlarını taramak için tarakla sunuluyor.

• 3 Yaş Ve Üzeri Çocuklar İçin: Minikler; bebeklerinin mamasını gerçek oyuncak mikserle karıştırmaya, onu besleyip altını değiştirmeye ve onunla eğlenceli oyun saatlerini paylaşmaya bayılacak.


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI