Okiedog 33012 Khanda Mondo Bebek Bakım Çantası Boz Gri

5,0 (0 Yorum)

Marka Okiedog
Model 33012
Fiyatı: 219,90 TL

Tahmini kargoya veriliş süresi 3 iş günü


● Şeker gibi bir koleksiyon ! KHANDA sanskrit dilinde şeker anlamına geliyor.
● Bu yeni koleksiyonumuzda şeker kristallerinin etkileyici formlarını çağdaş bir yaklaşımla yeniden yorumladık ve modern çanta dizaynı ile birleştirdik.
● Etkileyici renkler ve geometrik desenler bu şık seriyi tanımlıyor.
● Her bir çanta çok sayıda saklama cebini, ince düşünülmüş detayları ve kullanışlı ama şık bir stili akıllıca bir araya getiriyor.
● Yeni modelimiz MONDO, stil sahibi, pratik ve capcanlı bir bebek bakım çantasıdır.
● Büyük ana gözüne hızlı ve kolay erişim sağlayan tasarımı, iki tarafındaki biberon bölmeleri, ön taraftaki bir ekstra göz, fonksiyonel bir anahtarlık, cep telefonu gözü ve diğer kişisel eşyalar için bolca yer içeren geniş anne cebi ve ayarlanabilir bir omuz askısıyla tamamlanmaktadır: Bu detaylar MONDO’yu farklı kılar.
● MONDO modelimiz bebek arabalarına bir okiedog tasarımı olan esnek aksesuar sistemi clipix’in kancaları ile asılmaktadır.
● Bu sistem tüm çanta modellerimizde standart olarak bulunmakta ve çantayı arabaya bağlamakla birlikte bardak tutucu, biberon tutucu, dikkat ışığı gibi birçok opsiyonel aksesuarı da arabanıza rahatlıkla takmanıza imkan tanımaktadır.
● clipix’in ne kadar muhteşem olduğunu çantanızı tek elinizle rahatlıkla arabanıza astığınızda daha da iyi farkedeceksiniz.
● Hiçbir modelimiz PVC-, Phthalate-, AZO- ve BPA içermez
● okiedog bebek bakım çantalarını özel yapan detaylar
● Annelerin vücut sağlığı ön planda tutularak en özel malzemelerle tasarlanan çok hafif çantalar
● Çantayı, içeri giren herşeyin kaybolduğu kara bir delik olmaktan kurtaran aydınlık, açık renkli iç tasarım
● Çanta ile birlikte gelen clipix bebek arabası aksesuar sistemi ile çantanın ve biberon tutucunun tüm bebek arabası modellerine kolayca takılabilmesi
● Tüm modellerde geniş aksesuar yelpazesi, clipix sistemi ile uyumlu termoslu biberon çantası, antibakteriyel alt değiştirme minderi ve ıslak-kirli çamaşır torbası
● Çantanın içinde emzikleri, küçük oyuncakları takabileceğiniz iki çıtçıtlı halkayla artık çantanın içinde hiçbirşey kaybolmayacak.
● okiedog tasarımı anne bölmesi, cep telefonu, cüzdan ve daha fazlası için özel ceplerle
● Kolayca temizlenebilen yüzeyler

 

Bakım Talimatları:
● Sadece 30oC elde yıkama, kuru temizleme yapmayınız, ütüleme yapmayınız, tambur kurutma yapmayınız, ağartıcı kullanmayınız, sıkmayınız, gölgede kurutunuz.


KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI